SDH Líchovy

BL Buková (9.) - Panteři třetí, Fialky osmé

BL Buková (9.) - Panteři třetí, Fialky osmé

     Věšín (17.8.2014) – Podruhé v historii Brdské ligy se uskutečnilo jedno z letošních kol na fotbalovém hřišti ve Věšíně. Pořadatelem letošního 9. kola bylo opět SDH Buková. Na „promoklou“, ale jinak řádně připravenou dráhu se nakonec sjelo 30 družstev (19 týmů mužů a 11 týmů v kategorii žen).


 

 

 

     Hned jako první v mužské kategorii dráhu otestovali kluci z Vranovic, jejichž čas 16,05 s bral páté místo po základním kole. Jako další v pořadí si účast v play off zajistili Líchovští Panteři, kterým sestřik za 15,15 s nakonec stačil na místo první. Hned za nimi shodili terče muži Starosedlského Hrádku za 16,39 s a s tímto časem proklouzli jako poslední do vyřazovacích bojů. Postup z druhého místa si dále zajistili Radětice (15,38 s) a hned za nimi Třebsko (16,29 s) bralo místo sedmé. Na šesté pozici se usadila Sestrouň, po jejichž výkonu zůstalo svítit na displeji 16,06 s. Draci Chrást předvedli slušných 15,74 s, což jim stačilo na místo třetí. Posledním kvalifikovaným týmem se stali muži Sloupu (15,75 s), kterým jen o setinu horší výkon než předvedli Draci, zaručil čtvrtou pozici.

     První čtvrtfinálový souboj obstarali Panteři (26,59 s) a muži ze Starosedlského Hrádku (N), ve kterém si notnou dávku štěstí vybrali právě Panteři, o jejichž postupu rozhodl pravý proud Starosedlského Hrádku, jelikož přešlápl čáru nástřiku. To v semifinále Panteři (21,65 s), opět po chybě, nestačili na muže ze Sloupu (15,67 s). Druhé semifinále lépe zvládli kluci z Radětic (15,76 s), protože ve druhé dráze běžící Draci „dali“ neplatný pokus. Boj o třetí místo už Panteři zvládli lépe, když časem 15,29 s předčili Chrástecké Draky (16,19 s). Finálový souboj pro sebe urval Sloup (16,02 s) před muži z Radětic (16,92 s).

     To z ženských družstev se nám jako první postupující představila děvčata z Chotilska, která také časem 18,74 s ovládla základní kolo. Holky z Nové Vsi pod Pleší braly čtvrtou pozici za výkon 20,95 s. Ze ŠHL k nám zavítala hasičky z Nihošovic (19,38 s) a hned při své premiéře postupovaly z druhého místa. Za nimi do play off proklouzly Malé Přílepy (22,47 s, místo páté) a děvčata z Namnice (23,03 s) obsadily šestou pozici. Posledním týmem, který se nám představil v základním kole byly holky ze Sloupu (19,46 s), jejichž výkon jim stačil na třetí místo. Fialky z Líchov (37,02 s) se po chybě do vyřazovacích bojů neprobojovaly.

     Semifinále žen proti sobě svedlo holky z Chotilska (17,63 s), které zdolaly chybující družstvo Sloupu (28,72 s). To ve druhém semifinále zdolala Nová Ves pod Pleší (24,12 s), taktéž chybující děvčata z Nihošovic (40,93 s). Z třetího místa se radovaly ženy ze Sloupu (17,44 s), když si dokázaly poradit s týmem Nihošovic (19,61 s). A příčku nejvyšší obsadila děvčata z Chotilska (22,96 s) po vyhraném souboji s Novou Vsí pod Pleší (24,12 s).

 

 

    Nejrychlejší proudaři:

 

Muži:     Jan Kuneš (SDH Radětice)
    14,40 s
Ženy:   Lenka Tománková (SDH Sloup)   16,96 s

 

 

     Sestava Fialky: Lucka, Kytka, Míša, Aneta, Péťa, Kačka, Péťa.

 

     Sestava Panthers: Ráďa, Švýcko, Páťa, Petr, David Nesvorný (SDH Dalovy), Marek, Hany

                                  a Milan Pádivý (SDH Chářovice).

 

 

     autor: DaveZpět na články...