SDH Líchovy

BL Chotilsko (2.) - Fialky třetí, Panteři čtvrtí

BL Chotilsko (2.) - Fialky třetí, Panteři čtvrtí

     Prostřední Lhota - V sobotu dne 12. července 2014 pořádal sbor SDH Chotilsko na fotbalovém hřišti v Prostřední Lhotě 2.kolo Brdské ligy v požárním útoku. Prosluněné počasí nakonec přilákalo 28 družstev, z toho 18 mužských a 10 ženských.


 

 

 

     Tentokrát celou soutěž zahajovali Draci Chrást a časomíru zastavili v čase 15,37 s, což v základním kole stačilo na místo páté. Hned za nimi jsme se rozběhli my "Panteři" a časem 15,43 s jsme se zařadili hned za Draky. Dále postup ze sedmého místa brali časem 16,22 s Nalžovice a hned za nimi Namnice psali 15,18 s, tento čas je zařadil na třetí místo. Jako poslední čas, který stačil na postup a to z osmého místa, zapsali kluci ze Starosedlského Hrádku, sestřikem v čase 16,46 s. Hned za nimi startující Zalužany s výkonem 16,97 s, tak brali první nepostupové, tedy deváté místo. Pak už jsme na dráze mohli vidět kluky ze Sloupu, kteří se nejrychlejším útokem dne a to 14,49 s bezpečně usadili v pozici lídra základního kola. Radíč startující hned nimi, brala časem 15,24 s místo čtvrté a posledním, kdo promluvil do postupující osmičky byli Radětice, které se dokázaly nejvíce přiblížit výkonu Sloupu a za pěkných 14,95 s brali postup z druhého místa. V mužské kategorii jsme nakonec také mohli evidova 6 neplatných pokusů.

     To naopak v ženské kategorii jsme neviděli žádný neplatný pokus. První pokus žen jsme mohli vidět v podání děvčat ze Sloupu a stálo to za to, neboť na časomíře zůstalo svítit 16,91 s, což znamenalo pokoření rekordu Brdské ligy, který měli v držení "naše líchovské" holky. Tímto pokusem si Sloupandy zajistili první pozici po základním kole a zároveň to byl nejrychlejší ženský útok dne. Děvčata Chotilska za výkon 17,66 s brali třetí místo a časem 19,48 s si po nich postup z pátého místa pohlídali Zalužany. Petrovice se usadili na druhé místo za sestřik v čase 17,39 s, to Radětickým děvčatům útok dokončený v čase 19,52 s stačil na šesté místo po základním kole. A poslední kdo promluvil do pořadí první šestky byly naše "Fialky", které za sestřik terčů v 18,13 s brali čtvrtou postupovou pozici.

     Pak přišli na řadu rozstřely, ve kterých už "Fialky" museli absolvovat čvtrtfinálový souboj se Zalužany 27,79 s, který ve svůj prospěch rozhodli časem 18,73 s. V semifinále na ně čekali Petrovice 17,97 s, ale na ty výkon 19,17 s již nestačil, byť na levém proudu Péťa sestřelila za 16,67 s a tím si nakonec zajistila vítězství mezi prodařkami. V souboji o třetí místo se radovali z vítězství za 18,28 s i díky neplatnému pokusu děvčat ze Sloupu. Ve finálovém souboji pak Petrovice časem 17,48 s porazili Radětice, které taktéž chybovali a zapisovali také N.

     Mezi muži Panteři narazili ve čtvrtfinále na Namnice a svým nejlepším pokusem dne 14,89 s postoupili do dalších bojů. Kde jsme v semifinále časem 15,42 s nestačili na Radětice 14,64 s a v následném souboji o třetí místo jsme podlehli klukům z Radíče 15,16 s, neboť jsme po cybě zapisovali 22,27 s. Ve finalovém souboji pak bral vítězství Sloup 15,31 s proti klukům z Radětic, kteří svůj pokus nedokočili.

 

 

     Nelrychlejší proudaři

 

Muži:     David Studnička (Draci Chrást)     14,23 s
Ženy:   Petra Vystydová (SDH Líchovy)   16,67 s

 

 

     Sestava Fialky: Lucka, Kytka, Míša, Aneta, Péťa, Kačka, Péťa a Káťa.

     Sestava Panthers: Ráďa, Švýcko, Páťa, Petr, Dave, Marek, Hany.

 

 

 

     Po slavnostním vyhlášení ještě nově proběhly individální závody a to o "nejrychlešího proudaře" a "nejrychlejší zadek". Jednalo se o letošní první kolo a celkem by se měli letos uskutečnit 3. - 4. kola těchto závodů, jejichž výsledky by se měli také sčítat.

 

 

     Nejrychlejší proudař - muži

 

Pořadí     Jméno     Družstvo     Výsledný čas
1   Štěpán Plavec   Draci Chrást   11,63 s
2   Tomáš Fiala   SDH Sloup   11,89 s
3   David Studnička   Draci Chrást   12,27 s
    ...        
5   Lukáš Hanus   Panthers Líchovy   12,31 s
6   Marek Janoušek   Panthers Líchovy   12,33 s
    ...        
12   Marek Švec   SDH Horní Měcholupy   13,16 s
    ...        
19   Radek Míka   Panthers Líchovy   14,20 s

 

 

     Nejrychlejší proudař - ženy

 

Pořadí     Jméno     Družstvo     Výsledný čas
1   Věra Bažantová   SDH Sloup   14,08 s
2   Štěpánka Kšánová   SDH Chotilsko   14,68 s
3   Jitka Svobodová   SDH Nová Ves pod Pleší   15,00 s

 

 

     Nejrychlejší zadek - muži

 

Pořadí     Jména     Družstvo     Výsledný čas
1   Radek Míka, David Švec ml.   Panthers Líchovy   7,62 s
2   Patrik Zvara, Michal Mrázek   SDH Buková   7,81 s
3   Jan Vaněček, František Hájek   SDH Zalužany   7,82 s
    ...        
15   Marek Janoušek, David Švec st.   Panthers Líchovy   9,31 s

 

 

     Nejrychlejší zadek - ženy

 

Pořadí     Jména     Družstvo     Výsledný čas
1   Petra Vystydová, Kristýna Krejčová   SDH Líchovy   8,57 s
2   Lucie Švecová, Michaela Čermáková   SDH Líchovy   9,26 s
3   Iveta Kočová, Kateřina Šišková   SDH Chotilsko   9,37 s

 

 

     autor: DaveZpět na články...