SDH Líchovy

BL Malé Přílepy (3.) - Fialky i Panteři letos poprvé vítězně

BL Malé Přílepy (3.) - Fialky i Panteři letos poprvé vítězně

Prostřední Lhota - V neděli dne 13. července 2014 jsme se sešli opět na fotbalovém hřišti v Prostřední Lhotě, kde proběhlo 3.kolo Brdské ligy v požárním útoku. Ale tentokrát se nám jako pořadatelé představili Malé Přílepy. Opět nás doprovázelo slunné počasí, které nám vydrželo téměř po celou konání soutěže. Na slavnostním nástupu se seřadilo 19 družstev mužů a 11 družstev žen.


 

 

 

     Nelrychlejší proudaři

Muži:
Tomáš Fiala (SDH Sloup)     14,35 s
Ženy:
 Věra Bažantová (SDH Sloup)
  16,55 s

 

     Sestava Fialky: Lucka, Kytka, Míša, Aneta, Péťa, Kačka, Péťa a Káťa.

     Sestava Panthers: Ráďa, Švýcko, Páťa, Petr, Dave, Marek, Hany.

 

 

     Autor : Dave.Zpět na články...