SDH Líchovy

BL Solopysky (4.) - Fialky a Panteři opět slaví vítězný double

BL Solopysky (4.) - Fialky a Panteři opět slaví vítězný double

Solopysky - Brdská liga pokračovala svým 4.kolem v sobotu dne 19. července 2014 na hřišti v Solopyskách pod záštitou pořádajícího SDH Solopysky. I přes umorné vedro, které spíše lákalo k vodě, na soutěž dorazilo 18 družstev mužů a 8 družstev žen.


 

 

 

     Sobotní soutěž zahajovali Panteři Líchovy, kteří si časem 15,64 s zajistili čtvrtou pozici pro boje v play off. Těsně za branami postupu zůstali muži ze Starosedlského Hrádku, pro které dokončený útok za 16,70 s, znamenal nepopulární deváté místo. Dalším týmem, který bral postup a to z pátého místa byli kluci z Radíče za výkon 15,68 s. Hned za nimi na dráhu vyrazila Buková, pro níž sestřik v čase 15,76 s zajišťoval postup ze sedmé pozice. To muži z Radětic brali druhé místo po základním kole, za sražené terče v čase 15,25 s. Na třetí pozici se zařadili Draci Chrást s časem 15,36 s. Následovali kluci z Nalžovic, kterým 16,43 s stačilo na postup z osmého místa. Průběžně vedoucí tým BL muži Sloup nám opět potvrdil svou formu, když za pěkných 15,03 s základní kolo vyhrál. A posledním kdo doplnil "osmičku" postupujících, byl tým Vranovic, jenž za sestřik v čase 15,98 s, bral sedmou pozici.

     V ženské kategorii příjezd 8 družstev znamenal, že ze základního kola postoupí pouze 4 družstva a poběží se rovnou semifinále. Jako první si nakonec postup zajistili holky ze Sloupu, které za čas 18,57 s brali místo druhé. Děvčatům z Radětic stačilo pro postup ze třetí pozice 19,21 s. Pro vítězství v základním kole si doběhli Fialky z Líchov za sestřik v čase 18,03 s. Semifinálovou čtveřici doplnila sestava ze Zalužan, které čtvrté místo pojistil pokus za 19,62 s.

     Semifinále žen zahájil souboj Fialek a děvčat ze Zalužan, ve kterém nakonec Fialky (17,79 s) dokázaly přetlačit Zalužany (18,32 s) a zajistily si postup do finále. Zalužany posléze lépe zvládli rozstřel o třetí místo, v němž sestřik za 18,59 s stačil na výkon holek z Radětic (20,09 s). Finálový rozstřel lépe zvládli Fialky (18,06 s), když dokázali předčít útok v podání děvčat ze Sloupu (18,53 s).

     Panteři se ve čtvrtfinále střetli z muži Radíče (16,03 s), které vyřadili sestřikem za 15,04 s. V semifinále je čekal souboj s lídrem BL týmem Sloupu (15,53 s), ten pro sebe rozhodli "osobákem" za 14,65 s. V boji o konečnou třetí pozici porazil Sloup (16,40 s) tým mužů z Vranovic (17,15 s). Na Pantery čekal ve finále Chrást, který po chybě na proudu psal 17,23 s a to nestačilo, protože Panterům zůstalo "svítit" na displeji rovných 15,00 s. A mohli jsme se radovat z druhého vítěsztví v letošním ročníku.

 

 

     Nejrychlejší proudaři:

 

Muži:     David Studnička (Draci Chrást)     14,45 s
    Lukáš Hanus (Panthers Líchovy)   14,45 s
Ženy:   Petra Marešová (SDH Líchovy)   17,53 s

 

 

     Sestava Fialky: Lucka, Kytka, Míša, Aneta, Péťa, Kačka, Péťa a Káťa.

     Sestava Panthers: Ráďa, Švýcko, Páťa, Petr, Dave, Marek, Hany.

 

 

     autor: DaveZpět na články...